Never Say Never

 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • never-say-never-3
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • never-say-never-5
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Property ID : #1883

Boat For Charter, Boat For Sale $55,000 USD - Boat, Boat for Charter, Fishing Boats For Sale, Monohulls for Sale, Powerboats for Sale

Phantom 38′ Speedboat Charter

Exciting full day or half day tours on “Never Say Never”. Enjoy snorkeling the Underwater Sculpture Park, or exploring coves on the Western coast.

Powered by 600 hp. Features Bimini top for sun shade.

US$ 150.00 per hour (minimum 4 hours). Maximum 6 guests.

Captain included.
Off island on request.

Property on Map

Similar Properties

3 Comments

 1. В наш час велика кількість персон мають вірогідність висаджувати кущі у себе на дворі. Якщо ви маєте бажання придбати кущі, але не впевнені, де краще це зробити, вам слід переглянути велику кількість посилань. Якщо ви не вибрали нічого такого, що може вас зацікавити, заходьте на саджанці літніх сортів яблунь посилання.

  На sadzhanciderev.com.ua ви зможете вибрати саджанці полуниці. Ви ймовірно забажаєте замовити небагато кущів і подивитися на їх стан. Також, вам буде надана можливість вибрати саджанці нектарина або черешні, що є важким завданням. Якщо ви вважаєте за потрібним придбати саджанці плодово-ягідних кущів, вам треба звернути увагу на те, що на сайті є інфо консультантів, які надають консультації.

  Необхідно зрозуміти, що саджанці кущів потрібно правильно поливати весь час. Важливо бути у курсі також і про те, що на сторінці є можливість придбати саджанці роз. Ви зможете замовити любий цікавий вид роз. Якщо у вас є натхнення у іншому райцентрі придбати саджанці плодових, отримати за допомогою пошти їх також можливо. Необхідно звернутися до менеджерів, отримати консультацію і також обговорити всі нюанси.

  У цьому році ви можете заказати навіть саджанці під сезон. В фірмі ви вірогідно можете знайти дерева, які можливо також садити у жовтні. Якщо у вас є стимул придбати саджанці на осінь, ви можете здійснити також замовлення через менеджерів. На разі у вас є шанс замовити також кущі різноманітних сортів для саду. Ви вирогідно зможете отримати яблуні, груші, калину, персики та інші.

  Поставка і сплата можлива любим способом. Ви вирогідно зможете дізнатися багато чого необхідного і від менеджерів, якщо звернитеся до них за порадою. Вони проконсультують вас і дадуть відповідь на всі ваші запитання. На сайті компанії також присутні відео файли, які можуть бути корисні вам. Якщо вас зацікавили фотографії дерев та саджанців, їх також реально передивитися на ресурсі.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *